HİZMETLERİMİZ

Muayene Ve Acil Pansuman Hizmetleri

MUAYENE VE ACİL PANSUMAN HİZMETLERİ

Herhangi bir şüphe ve rahatsızlık durumunda, hasta olup olunmadığı veya hastalığın ne olduğuna yönelik tanıların konulabilmesi adına muayene hizmetimizle sizlerle birlikteyiz. Polikliniğimiz bünyesinde acil pansuman hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Diş Tedavi Hizmetleri

DİŞ TEDAVİ HİZMETLERİ

Diş çürüğü, travma, çeşitli genetik veya immünolojik hastalıklar sonucu ortaya çıkan rahatsızlıklar doğrultusunda, dolgu işleminden kanal tedavisine, tel takımından implant uygulamalarına kadar ağız ve diş sağlığını korumaya yönelik tüm ihtiyaçlar için yanınızdayız.

Tıbbi Tahlil Hizmetleri

TIBBİ TAHLİL HİZMETLERİ

Tıbbi tahlil laboratuarı kapsamında, hastadan alınan kan veya idrar içindeki maddelerin miktar veya oranlarının ölçülmesi işlemleridir. Herhangi bir rahatsızlıktan dolayı muayene edildikten sonra hastalığının tanısının yapılabilmesi veya sadece kontrol amaçlı sebeplerden dolayı bu tahliller gerçekleştirilebilir.

Ekg Hizmetleri

ELEKTROKARDİYOGRAFİ (EKG) ÇEKİLMESİ

EKG, kalbin kulakçık ve karıncıklarının kasılma ve gevşeme evrelerini, kalbin uyarılması ve uyaranın iletilmesi sırasında ortaya çıkan elektriksel aktivitesini kaydederek, başlıca kalp ritim bozukluklarını tespit etmek, göğüs ağrısı şikayetleri olan hastalarda olası kalp hastalıklarının tanısını koymak, kalp pili işlevinin ve bazı ilaçların etkilerini değerlendirmek amacıyla yapılmaktadır.

Serum Takma Ve Enjeksiyon Hizmetleri

SERUM TAKMA VE ENJEKSİYON HİZMETLERİ

Hastanın sıvı tedavisinde (vücudun ihtiyacı olan sıvı ve mineral desteği) kullanılan, en yaygın sağlık prosedürlerinden serum takma ve enjeksiyon tedavi desteklerini polikliniğimizin profesyonel personelinden alabilirsiniz.

Sünnet Hizmetleri

SÜNNET HİZMETLERİ

Sünnet erkeklerde idrar yolu enfeksiyonlarının azalmasına ve penis kanseri olasılığının azalmasını sağlayan cerrahi bir işlemdir. Sağlıkla ilgili doğrudan bir girişim olan sünnet işlemi polikliniğimizde yapılmaktadır

HEMEN RANDEVUNUZU OLUŞTURUN.