Hizmetlerimiz

deva-evde-saglik-hizmeti-2

MUAYENE VE ACİL PANSUMAN HİZMETLERİ

Herhangi bir şüphe ve rahatsızlık durumunda, hasta olup olunmadığı veya hastalığın ne olduğuna yönelik tanıların konulabilmesi adına muayene hizmetimizle sizlerle birlikteyiz. Polikliniğimiz bünyesinde acil pansuman hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Randevu Al
Close-up of female with open mouth during oral checkup at the dentist’s

DİŞ TEDAVİ HİZMETLERİ

Diş çürüğü, travma, çeşitli genetik veya immünolojik hastalıklar sonucu ortaya çıkan rahatsızlıklar doğrultusunda, dolgu işleminden kanal tedavisine, tel takımından implant uygulamalarına kadar ağız ve diş sağlığını korumaya yönelik tüm ihtiyaçlar için yanınızdayız.

Randevu Al
deva-poliklinik-tibbi-tahlil

TIBBİ TAHLİLLER

Tıbbi tahlil laboratuarı kapsamında, hastadan alınan kan veya idrar içindeki maddelerin miktar veya oranlarının ölçülmesi işlemleridir. Herhangi bir rahatsızlıktan dolayı muayene edildikten sonra hastalığının tanısının yapılabilmesi veya sadece kontrol amaçlı sebeplerden dolayı bu tahliller gerçekleştirilebilir.

Randevu Al
Close up of Intravenous drip

SERUM TAKMA VE ENJEKSİYON

Hastanın sıvı tedavisinde (vücudun ihtiyacı olan sıvı ve mineral desteği) kullanılan, en yaygın sağlık prosedürlerinden serum takma ve enjeksiyon tedavi desteklerini polikliniğimizin profesyonel personelinden alabilirsiniz.

Randevu Al
deva-poliklinik-ekg

ELEKTROKARDİYOGRAFİ (EKG) ÇEKİLMESİ

EKG, kalbin kulakçık ve karıncıklarının kasılma ve gevşeme evrelerini, kalbin uyarılması ve uyaranın iletilmesi sırasında ortaya çıkan elektriksel aktivitesini kaydederek, başlıca kalp ritim bozukluklarını tespit etmek, göğüs ağrısı şikayetleri olan hastalarda olası kalp hastalıklarının tanısını koymak, kalp pili işlevinin ve bazı ilaçların etkilerini değerlendirmek amacıyla yapılmaktadır.

Randevu Al